Naga MarketsPodczas dzisiejszej, poniedziałkowej sesji Goldman Sachs publikuje raport, w którym analitycy przyglądają się tym razem spółce Allegro [ALE], CCC oraz LPP. Według raportu, spółki otrzymują rekomendację “kupuj”. Analitycy spodziewają w najbliższym czasie ciekawego podejścia wzrostowego wymienionych spółek.

Raport Goldman Sachs obejmuje:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Rekomendacja spółek dotyczy progu – “kupuj”,
  • Analitycy wnoszą, że wszystkie z nich mają szansę na krótkoterminowe wzrosty
  • Spółki z ceną docelową [ALE] 91 zł, CCC 128 zł i LPP 10 tyś zł 

Comp [CMP] rośnie 5,8 procent w poniedziałek

Podczas dzisiejszej sesji na rynek wpływa rekomendacja Goldman Sachs odnosząca się do spółek Allegro, CCC oraz LPP. Według analityków amerykańskiego giganta bankowości, istnieje szereg czynników, dla których to spółki powinny zachować nadal tendencję wzrostową w krótkim terminie.

Według nich spółka, która niedawno zagościła na parkiecie giełdowym – Allegro ma potencjał nawet do zakresu cenowego 91 zł za akcje, podczas gdy dzisiejsze notowania oscylują w zakresie 69 zł za akcję. Oznacza to dalszy potencjał wzrostu spółki mniej więcej na poziomie 31 procent.

wykres Allegro H4 16.02.2021
Allegro H4 16.02.2021, TradingView

Tymczasem w przypadku spółki CCC, która obecnie oscyluje na zakresie 99,90 zł za akcję analitycy amerykańskiego podmiotu oszacowali potencjał na zakresie 128 zł za akcję. Oznacza to dalszy potencjał wzrostu spółki na poziomie 30 procent. Z technicznego punktu widzenia widać, że spółka znajduje się w tendencji wzrostowej i podejście ostatnie, które widoczne jest na poniższym wykresie skutkowało testem zakresu oporu lokalnego.

wykres CCC H4 16.02.2021
CCC H4 16.02.2021, TradingView

Ostatnią ze spółek wymienionych przez Goldman Sachsa jest LPP, oscylujące na zakresie 8100 zł za akcję. Według analityków zakresem docelowym może być przełamanie pełnej strefy 10 tysięcy zł za akcje, co stanowi jeszcze potencjał ponad 1900 zł wzrostu w ciągu kolejnych sesji. Rekomendacja wszystkich trzech spółek opiewa na “kupuj” – co podkreśla bycze nastawienie anlityków.

wykres LPP H4 16.02.2021, TradingView
LPP H4 16.02.2021, TradingView
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dlaczego akcje pgnig spadają | usdpln | prognoza usd | kurs akcji biomed lublin | kryptowaluty bitcoin |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here