Naga MarketsAuthor: Marc de Ruijter Creative Commons License.
Author: Marc de Ruijter
Creative Commons License.

Akcja cenowa na EUR/USD z 26 stycznia zdaniem analityków Goldman Sachs wygląda ja pełna formacja ABC, która jest charakterystycznie korekcyjna. Kolejny ważny poziom wsparcia, który powinien zostać przełamany znajduje się na 1.1237.


Cena przetestowała i utrzymała się nad 21-dniową średnią kroczącą cztery kolejne dni z rzędu. Co więcej, dzienne oscylatory ponownie znajdują się przy szczytach obniżonego zakresu i wiele wskazuje na to, że mogą odwrócić się w stronę podażową.

„Jeżeli poziom 1.1238 (61.8% zniesienia rajdu 2000-2008) zostanie przełamany, wtedy kolejna istotna strefa wsparcia rysuje się dopiero na 1.0286-1.0103. Strefa obejmuje swoim zakresem cel formacji ABC (początkowy spadek lipiec-październik 2008 oraz 76.4% zniesienia z 2000 roku)” – prognozuje Goldman Sachs.

m39

Istnieje ryzyko, że ruch obserwowany od maja 2014 zaspokoił już docelowe poziomy formacji ABC formującej się od 2008 roku. Z perspektywy fal Elliotta prawdopodobne jest, że dołek został już rozrysowany. Nie zmienia to jednak faktu, że w związku z brakiem pojawienia się silnych schematów cały czas warto grać zgodnie z szerokim trendem i czekać na aktywację wyraźniejszych sygnałów.

W przeciągu najbliższych tygodni nasza uwaga powinna skupić się na wspominanym wcześniej poziomie 1.1237. Price Action na EUR/USD wskazuje, że właśnie w tym kierunku podążać będzie kurs.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here