Naga MarketsGoldman-Sachs

Na początku tego tygodnia na parze EURUSD został pokonany opór w okolicy 1,0911-14 gdzie znalazły się dwa zniesienia fibo 76,4%: spadków z 6-13 kwietnia oraz całej korekty licząc ją po min i max z marca. Po pokonaniu tego poziomu kurs powędrował na północ i zatrzymał się dopiero w okolicy 1,0988-1,1000 jest to na chwilę obecną kluczowy opór ponieważ w tej okolicy spotyka się opór wyznaczony po ostatnich szczytach oraz jest to zasięg fali C która dość często lubi być równa fali A.

Podsumowując analitycy Goldman Sachs uważają iż możliwy jest kontynuowanie w najbliższym czasie ruchu bocznego w zasięgach obecnej formacji trójkąta jednak w długim terminie na chwilę obecną scenariusz spadkowy jest nienaruszony i 5 fala spadków długoterminowego trendu powinna zakończyć się w okolicy 1,01.

eurusd_20150428

W przypadku pary USDCAD po utworzeniu formacji młota (interwał D1) na 100-dniowej średniej 17 kwietnia byki nie pokazały siły co przełożyło się na kontynuacje spadków. Na chwilę obecną według analityków Goldman Sachs targetem docelowym jest poziom 1,19 wynikający z minimalnych spadków po przebiciu linii szyi formacji podwójnego szczytu. Przebicie tego poziomu będzie pierwszym sygnałem końca obecnego długoterminowego trendu wzrostowego.

usdcad_20150428

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here