Naga Marketssztabki złotaGoldman Sachs podniósł prognozę cen złota na najbliższe miesiące, ustalając, że na koniec Q3 2020 złoto powinno być w okolicy $1 800/uncję (oz), na koniec roku za $1 900/oz a na koniec Q2 2021 za $2 000/oz. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału!

Sytuacja fundamentalna na świecie wspiera wzrost cen złota

Wśród przyczyn, prócz post-pandemicznego kryzysu wymienia się także wzrost zainteresowania złotem w przypadku słabnącego dolara w krajach rynków wschodzących.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jednocześnie bank ostrzega, że korekta na cenie złota może być zbliżona do tej z 2013 roku (spadek z $1 800/oz na $1 200/oz) jeśli przy ożywieniu gospodarki zabraknie inflacji przekraczającej 2% czyli cel inflacyjny FED – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here