Naga MarketsGOLD

Od czterech dni obserwujemy spadki na złocie. W dniu dzisiejszym rynek dotarł do wsparcia 1324.60 i po krótkiej korekcie wzrostowej je pokonał. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków przynajmniej w okolice poziomów 1316.92 bądź dalej 1315.46 z możliwością wcześniejszej korekty i ponownego przetestowania strefy oporu w okolicach poziomu 38.2% Fibonacciego z dzisiejszych spadków.

GOLD H1
GOLD H1

SILVER

W dniu dzisiejszym pokonaliśmy silne wsparcie 19.050 i rynek znalazł się w granicy wcześniejszego boxu. Taka sytuacja pozwala zakładać kontynuację spadków z potencjalnym targetem nawet w okolicy sierpniowych minimów znajdujących się na poziomie 18.46.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Sprawdź aktualne Promocje i Bonusy od Brokera RoboForex[/pullquote]

Silver H4
Silver H4

To co mogłoby przemawiać za wzrostami czy to w formie nowego impulsu czy też spokojnej korekty to fakt, iż w ciągu trwających od czterech dni spadków sytuacje na obu walorach wyglądały podobnie i nigdzie nie wystąpiła większa korekta wzrostowa.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPGE ma do zapłaty ponad 100 mln złotych podatku
Następny artykułAll Markets Online – HP przejmuje biznes od Samsunga
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here