Naga MarketsOd początku stycznia 2016 złoto porusza się w trendzie wzrostowym i w tym okresie udało się przełamać spadkową linię trendu, która biegła po szczytach od połowy 2013 roku. Na początku marca pojawiła się korekta, która trwa do dziś. Na wykresie pojawiła się charakterystyczna formacja flagi skierowana przeciwnie do kierunku wcześniejszego trendu. Formacja ta w większości przypadków oznacza przyszłe wybicie w górę oraz kontynuację trendu wzrostowego.

Jednak ze względu na fakt, że korekta nie dotarła jeszcze nawet do podstawowego do zniesienia fibo 38.2% podaż powinna raz jeszcze zaatakować. A dopiero po tym może pojawić się udany atak i wyjście górą z flagi oraz kontynuacja ruchu wzrostowego. Spadki mogą dotrzeć w rejon 1190 – 1180. W tym rejonie mocne wsparcie wzmocnione jest przez zniesienie fibo 38.2% oraz wcześniej przełamaną linię trendu spadkowego. Najbliższe wsparcia: 1210, 1190-1180. Najbliższe opory: 1243, 1280.

Otwórz pozycję na GOLD na rachunku brokera XTB.  X-Trade Brokers DM S.A. został najlepszym polskim brokerem 2015 według FXCuffs.

Wykres złota dla interwału H4.
Wykres złota dla interwału H4.
Wykres złota dla interwału D1.
Wykres złota dla interwału D1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here