XTB

GMO Trading nie znajduje się na liście polecanych brokerów Comparic.pl.

Portal Comparic.pl prowadzi listę polecanych brokerów.

GMO Trading – informacje o brokerze

GMO Trading jest marką spółki Royal Forex Ltd podlegającej Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) i posiadającej jej licencję do działania jako cypryjska spółka inwestycyjna z licencją nr 269/15. GMO Trading udostępnia niezrównaną gamę opcji kont, które idealnie pasują do potrzeb każdego klienta.

80% inwestorów traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z GMOTrading.

Zalety handlu z GMOTrading

Priorytetem GMO Trading jest zadowolenie klienta, dlatego oferuje on swoim klientom najlepsze usługi. Klienci GMO Trading są w stanie uzyskać niemal nieograniczony dostęp do globalnych, międzynarodowych rynków finansowych.

Klienci mogą również korzystać z pełnej obsługi klienta 24/5, która jest zawsze gotowa do pomocy.

Bezpieczeństwo środków GMO Trading

Oddzielanie kont

GMO Trading dołożył ogromnego wysiłku w tworzeniu i utrzymywaniu bezpiecznego środowiska handlowego, które chroni prywatność, fundusze i aktywa klientów.

Co najważniejsze, fundusze klientów są oddzielone od korporacyjnych kont operacyjnych i są zdeponowane w najlepszych, zaufanych i globalnych instytucjach bankowych.

Najnowocześniejsza technologia

GMO Trading pracuje z najnowocześniejszą technologią, która zapewnia bezpieczeństwo wszystkich transakcji klientów. Broker używa najnowszego fizycznego sprzętu i oprogramowania, aby chronić wszystkie systemy danych. Wśród rzeczy, które oferuje, są:

 • Mocne zapory firewall oraz oprogramowanie Secure Sockets Layer (SSL) które chronią dane poczas transmisji
 • Serwery transakcyjne, które znajdują się w certyfikowanych centrach danych SAS 70
 • Transakcje podlegają moderacji poziomu zgodności z wymogami standardu 1 poziomu PCI
 • Szyfrowane transakcje i serwery danych komunikacyjnych

Dostępne platformy handlowe GMO Trading

MetaTrader 4 (MT4)

Metatrader 4, znana również jako platforma MT4, jest obecnie najpopularniejszą platformą transakcyjną wykorzystywaną przez coraz większą liczbę traderów na całym świecie. Stała się popularna ze względu na swoje bardzo zaawansowane funkcje, takie jak narzędzia do tworzenia wykresów i analiz.

Funkcje te umożliwiają handlowcom skuteczne monitorowanie i zarządzanie ich transakcjami, analizowanie cen i udoskonalanie technik handlowych.

Zalety platformy MT4

 • Bezpieczeństwo – Niezawodne szyfrowanie pozwala cieszyć się bezpieczną realizacją operacji handlowych.
 • Sygnały handlowe – Ta usługa pozwala kopiować transakcje doświadczonych handlowców lub konfigurować własne sygnały, aby otrzymywać nagrody.
 • Analizy – Zapewnia analizę rynku i analizę techniczną, dzięki którym handel jest łatwiejszy zarówno dla początkujących, jak i dla ekspertów.
 • Wskaźniki – Ta platforma ma wbudowane wskaźniki, a Ty tworzysz własne wskaźniki za darmo.
 • Łatwe wprowadzanie zamówień – zapewnia handlowcom przyjazny interfejs, który pozwala im wygodnie handlować.

Webtrader

Webtrader oferuje wyrafinowaną, przyjazną użytkownikowi platformę handlową, która umożliwia dostęp z dowolnego urządzenia posiadającego łącze internetowe. Zapewnia ona bezpośredni dostęp do rynku handlowego, na wyciągnięcie ręki.

Dlaczego warto korzystać z platformy Webtrader?

 • Nie wymaga żadnych pobrań ani instalacji
 • Można wydawać polecenia jednym kliknięciem
 • Zapewnia analizy na żywo i wykresy, które pozwalają klientom przeglądać wszystkie otwarte i zamknięte transakcje handlowe
 • Oferuje trendy wizualne, które pomagają handlowcom zobaczyć najnowsze trendy na rynku
 • Posiada kostki handlowe, które pozwalają klientom szybciej handlować pokazując ceny, kapitał oraz wielkości partii
 • Można z niej także korzystać poprzez konto demo, gdzie można ćwiczyć w pozbawionym ryzyka środowisku handlowym przez okres 14 dni.

Platforma Webtrader ma na celu zapewnić Ci doświadczenia w handlowaniu bez wysiłku, bez naruszania jej świetnych funkcji.

Aplikacja mobilna GMOTrading

Mobilna aplikacja handlowa GMOTrading daje zajętym inwestorom nieograniczony dostęp do międzynarodowych rynków kapitałowych, gdy są w ruchu. Dzięki wielofunkcyjnym funkcjom i przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi oferowanemu przez aplikację handlowcy mogą prowadzić swoje konta, monitorować inwestycje, inicjować nowe transakcje i śledzić globalne trendy w skali mikro i makro w dowolnym czasie, bez względu na to, gdzie się znajdują. Aplikacja pasuje do wszystkich urządzeń przenośnych i została zaprojektowana tak, aby działała sprawnie z systemami Android i iOS.

Reaguj na wydarzenia jak tylko się pojawią

Dzięki mobilnej aplikacji GMOTrading będziesz zawsze na bieżąco informowany o tym, co dzieje się na rynkach globalnych. Będziesz cieszył się z ciągłych wiadomości rynkowych i analiz wysyłanych bezpośrednio do Twojego urządzenia mobilnego, dzięki czemu będziesz miał zawsze dostęp do tego, co dzieje się dookoła. W związku z tym będziesz w stanie reagować na zdarzenia w momencie ich pojawienia się, zyskując przewagę nad innymi graczami.