Naga MarketsAnalitycy Admiral Markets dopatrują się na wykresach EUR/USD oraz GBP/USD formacji głowy z ramionami. W przypadku “edka” mówimy o standardowej RGR, natomiast na “kablu” rysuję się oRGR.

EUR/USD – RGR

Na wykresie dziennym EUR/USD powstała formacja RGR. Została ona też potwierdzona przez przebicie lokalnego dołka z 14 kwietnia. Jeżeli dodać do tego podażowo wyglądające wskaźniki to mamy klasyczny sygnał sprzedaży. Cel to 1,1050. Formacja RGR zostanie zanegowana z chwilą powrotu kursu 1,1290.

EURUSD D1
EURUSD D1

Dzisiejsze publikacje to zamówienia na dobra trwałego użytku oraz indeks zaufania konsumentów dla Stanów Zjednoczonych. Rynki jednak będą już żyły zbliżającym się wtorkowo-środowym posiedzeniem FOMC, jak również publikowanymi dzień później wstępnymi szacunkami amerykańskiego PKB za I kwartał 2016 roku. W oczekiwaniu na FOMC dolar może drożeć.

Przetestuj brokera Admiral Markets na rachunku demonstracyjnym i skorzystaj z oferty >>

GBP/USD – oRGR

Na wykresie dziennym GBP/USD została utworzona formacja odwróconej głowy, która następnie była potwierdzona przez wybicie ponad marcowe maksimum. Teraz przed stroną popytowa kolejny sprawdzian. Linia bessy. Jej pokonanie, co jest bardzo prawdopodobne, otworzy drogę do 1,5110. To minimalny zasięg ruchu wynikający z formacji oRGR.

GBPUSD D1
GBPUSD D1

Na rynku funta wciąż numerem jeden pozostaje temat Brexit-u. Numerem dwa zaś kondycja brytyjskiej gospodarki. W tym tygodniu więc oprócz sondaży przedreferendalnych liczyć będą się jeszcze środowe wstępne dane o PKB Wielkiej Brytanii za I kwartał 2016 roku. Rynek oczekuje wzrostu na poziomie 0,4% K/K.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here