Naga MarketsAllegro ratuje WIG20 przed silnymi spadkami, twierdzi Maciej Leściorz z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 23 października 2020 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono również uwagę na wybory w USA, sytuację Netflixa oraz rynek kawy. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości ze świata finansów.

  • Jak będą reagować rynki finansowe w obliczu wyborów prezydenckich w USA?
  • Liczba subskrybentów Netflixa w III kw. wzrosła o zaledwie 2,2 mln. Dokąd mogą zmierzać akcje amerykańskiego giganta?
  • Rekordowa produkcja kawy w Brazylii. Jaką pozycję zająć na rynku kawy?
  • WIG20 od dłuższego czasu nie zachwyca, Allegro ratuje sytuację. Co dalej z głównym polskim indeksem?

Te artykuły również Cię zainteresują

Wybrana Bidena będzie niekorzystna dla Polski

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych na przedostatniej prostej. W sondażach Donald Trump zbliża się do Joe Bidena, więc robi się coraz ciekawiej, ale jednocześnie pojawia się większa niepewność w związku z możliwymi zawirowaniami, gdy wynik obu kandydatów będzie bardzo zbliżony.

W dalszym ciągu we wszystkich sondażach przeważa Biden, ale jak pokazuje historia i to nieodległa, Trump w 2016 roku również przegrywał by na ostatniej prostej wygrać. Być może w tym roku będziemy świadkiem podobnego scenariusza. Wybór będzie również istotny dla Polski i wiele wskazuje, że Biden nie będzie dla nas tak przychylny jak Trump – podkreślił Maciej Leściorz.

Gorący sezon polityczny w USA zbiega się z publikacją wyników finansowych amerykańskich gigantów. Liczba subskrybentów Netflixa w III kw. wzrosła o zaledwie 2,2 mln.

Netflix trochę stał się ofiarą własnego sukcesu, gdy w pierwszym półroczu odnotował rekordowe wzrosty subskrybentów. Najważniejsza jest obecnie kwestia przyszłości, ostatni spadek akcji przybliżył notowania do kluczowego wsparcia w okolicach 465 USD. Kolejny lock-down może być korzystny dla spółki jak i innych z grupy FAANG – dodał.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here