Naga MarketsKGHM D1

Kurs KGHM znajduje się w trendzie spadkowym od szczytu z lutego 2017. Ostatni dołek uformował się 28 marca 2018 na poziomie 82,24 zł. Później nastąpiło odbicie, które wygląda na kończącą się korektę w trendzie spadkowym wyższego rzędu. Wygląda tak z powodu negatywnej formacji głowy z ramionami, której niebieska linia szyi znajdowała się dzisiaj na poziomie 89,55 zł. Dzisiejsze zamknięcie wypadło nieco poniżej tego poziomu i w dodatku blisko dziennego minimum. Znaczy to, że linia szyi nie stanowiła dzisiaj skutecznego wsparcia. Taka sytuacja zwiększa ryzyko jej przełamania i wygenerowania sygnału sprzedaży. Minimalny zasięg spadku to testowanie wsparcia ustanowionego przez marcowy dołek na 82,24 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBlok po 22 – 28 maja 2018: EUR/CHF, GBP/CHF
Następny artykułCena ropy spada jako reakcja na wzrost podaży
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here