Naga MarketsFirma prowadzi inwestycje w trzech głównych segmentach rynku nieruchomości: budynki biurowe, centra handlowo-rozrywkowe oraz budownictwo mieszkaniowe

gtc w1

Na wykresie tygodniowym widać, że głównym trendem jest trend spadkowy, a aktualna cena jest bliska najniższego punktu w historii notowań. Świec ubiegłotygodniowa to pin bar, który w teście poprzedniego dołka może zwiastować pewne odreagowanie.

gtc d1

Na interwale dziennym także widoczne są świece z długimi, dolnymi cieniami, które mogą świadczyć o pojawieniu się popytu przy tak niskim poziomie. Poza okolicami wsparcia wynikającymi z poprzedniego minimum, jest to także test linii łączącej ostatnie dołki. Często właśnie od tej linii zaczynały się korekcyjne zwyżki.Conotoxia

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here