Naga MarketsFirma prowadzi inwestycje w trzech głównych segmentach rynku nieruchomości: budynki biurowe, centra handlowo-rozrywkowe oraz budownictwo mieszkaniowe

gtc w1Na wykresie tygodniowym widać, że głównym trendem jest trend spadkowy, a aktualna cena jest bliska najniższego punktu w historii notowań. Świec ubiegłotygodniowa to pin bar, który w teście poprzedniego dołka może zwiastować pewne odreagowanie.

gtc d1

Na interwale dziennym także widoczne są świece z długimi, dolnymi cieniami, które mogą świadczyć o pojawieniu się popytu przy tak niskim poziomie. Poza okolicami wsparcia wynikającymi z poprzedniego minimum, jest to także test linii łączącej ostatnie dołki. Często właśnie od tej linii zaczynały się korekcyjne zwyżki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

invest

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here