Naga MarketsGlobalne rynki akcyjne w świetle pandemii koronawirusaJak obecnie wyglądają globalne rynki akcyjne w świetle pandemii? Co pozmieniał koronawirus? O tym, a także na temat bieżącej sytuacji i nie tylko usłyszysz w najnowszym odcinku programu “Inwestowanie (z) głową”. Zapraszamy do obejrzenia audycji Michała Stanka z QValue, którego gościem w tym odcinku był Tomasz Piotrowski – zarządzający funduszami Skarbiec TFI.

Rodzi się nowy porządek świata finansowego?

Obecna sytuacja na rynkach finansowych wygląda niezwykle ciekawie. W pierwszym kwartale 2020 roku zachowanie rynków było nadzwyczaj słabe. W marcu dynamika spadków na indeksach przekroczyła dynamikę po upadku Lehmann Brothers we wrześniu 2008 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ten rok to będzie rok selekcji. Jest wiele interesujących firm, których wartość jest nadal nieodkryta. Nasz fundusz skupia się na tym, żeby te firmy eksplorować – zauważył Tomasz Piotrkowski.

Dzisiejszy świat ogarnięty pandemią przyspieszył rewolucję technologiczną. Biznes analogowy odszedł na bok przez ograniczenia, co powoduje ucieczkę klientów do Internetu i biznesu online. Czy to zmieni sposób kupowania ludzi na całym świecie w długim terminie?

To co się w tej chwili dzieje to woda na młyn wszelkiego rodzaju modeli biznesowych opartych na konsumowaniu czy pracy na odległość. Netflix, Youtube i Amazon Prime te spółki odpowiadają za 1/3 całego ruchu internetowego. Portale są eksploatowane do tego stopnia, że Komisja Europejska zwróciła się z prośbą do firm o pogorszenie jakości video – dodał.

Inwestowanie (z) głową to program, w którym poruszane są tematy różnych klas aktywów, funduszy inwestycyjnych i ich możliwości, podejścia do inwestowania, strategii inwestycyjnych, poruszane są kwestie związane z przewagą funduszy nad czystym inwestowaniem oraz analiza bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here