Naga Markets

Zapraszamy na kolejny odcinek, w którym zarządzający Solution One zastanawia się czy jesteśmy świadkami globalnej bomby inflacyjnej z opóźnionym zapłonem. Analizuje również akcje XTB, Mercator oraz KGHM, a także spogląda na spółkę mPay, którą jego fundusz zdecydował się zainwestować. Ale oczywiście to nie wszystko! Tomasz Piwoński w programie pokazuje również dlaczego inwestowanie Smart Money to inaczej legalny Insider Trading. Oglądaj najnowszy odcinek Inside Solution One!

  • Czy jesteśmy świadkami globalnej bomby inflacyjnej z opóźnionym zapłonem?
  • Jak wyglądają typy akcji spółek z ostatniego odcinka tj. XTB, Mercator i KGHM?
  • Czy inwestowanie Smart Money to inaczej legalny Insider Trading?
  • Dlaczego fundusz Solution One zainwestował w spółkę mPay?Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wykres bitcoin | pgn akcje | spółki giełdowe | mercator medical notowania |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>NED

Poprzedni artykułSłaby dolar i wzrosty na WIG20 po przełamaniu konsolidacji (Artyści Rynków)
Następny artykułeToro dodaje Dogecoin (DOGE) do swojej oferty kryptowalut
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here