Naga MarketsBitBayMogłoby się wydawać, że po pomyślnym przeprowadzeniu akcji finansowania, zespół GG International nieco ucichł, a prace nad GG World Lottery wyhamowały. Najnowsze informacje, które otrzymaliśmy właśnie od firmy zdecydowanie temu przeczą. Posiadacze tokenów GGC będą niewątpliwie zadowoleni z informacji, że już od 20.11 są one dostępne na doskonale znanej giełdzie BitBay.net. 

Giełdy BitBay nie trzeba nikomu przedstawiać, jednak niektórzy z Was mogli jeszcze nie słyszeć o projekcie GG World Lottery i związanym z nim tokenem GGC. Warto nadmienić, że podobnie jak BitBay. GG International posiada polskie korzenie. GG World Lottery to pierwsza, światowa loteria online działająca w oparciu o licencjonowane, krajowe loterie online.

Stale rosnący zespół GG International posiada wieloletnie doświadczenie w branży loterii, pierwsze kroki stawiał już w 2009. Dostrzeżenie ogromnego potencjału branży w połączeniu z ciężką pracą pozwoliło firmie osiągnąć status istotnego gracza na tym rynku. Choć może wydawać się to niewiarygodne, branża loterii jest warta więcej niż branża filmowa w USA. 

Portfolio dokonań firmy jest bogate. Pierwszym spośród dotychczasowych sukcesów było stworzenie od podstaw oprogramowania WhiteLotto. Jest to oprogramowanie działające w modelu white label dla stron oferujących losy najpopularniejszych loterii na całym świecie. W chwili obecnej korzysta już z niego kilkunastu partnerów biznesowych firmy z całego świata, a liczba ta stale rośnie. Poza atrakcyjnym front-endem, WhiteLotto zapewnia rozbudowany CRM i liczne narzędzia ułatwiające prowadzenie biznesu, w tym możliwość akceptowania płatności w aż 10 kryptowalutach dzięki integracji z licencjonowanym operatorem BitBayPay.

Sukces stworzonego oprogramowania pozwolił firmie na osiągnięcie stabilności finansowej oraz możliwość rozpoczęcia prac nad odważnym i ambitnym projektem, jakim jest GG World Lottery. Mając świadomość niewystarczającego wykorzystania kanału online oraz zastrzeżeń wobec tradycyjnych loterii, GG International stworzyło wyjątkowe na skalę światową rozwiązanie.  Generator Liczb Prawdziwie Losowych (TRNG – True Random Number Generator). Rozwiązanie to działa w oparciu o naturalną losowość świata i wykorzystuje podstawy fizyki kwantowej. System pomyślnie przeszedł testy Gaming Laboratories International, uznanego autorytetu w branży gamingowej i otrzymał certyfikację dla silnie regulowanych jurysdykcji. GLI jest liderem w dziedzinie testowania loterii i rozwiązań branży gamingowej, cieszącym się zaufaniem regulatorów w 475 jurysdykcjach na świecie.

Równolegle z pracami nad częścią techniczną firma pozyskała liczne licencje na prowadzenie oficjalnych, krajowych loterii online. Bardzo szybko uruchomiono pierwszą z nich –  https://lottozambia.com. Jak widać, strategia firmy zakłada rozpoczęcie działalności na szczególnie atrakcyjnych rynkach wschodzących. Poza Afryką, już wkrótce uruchomiona zostanie loteria w Peru (https://somoslotto.pe), co zapoczątkuje istnienie GG World Lottery na rynkach Ameryki Południowej. Uzyskaliśmy również informacje, że kolejnym celem firmy jest Azja, gdzie loterie cieszą się ogromną popularnością. 

Szybki rozwój stał się możliwy dzięki przeprowadzonej głównie we własnej sieci kontaktów zbiórce, podczas której oferowany był token GGC. Działanie to było podyktowane było faktem, że firma chciała uniknąć większego rozgłosu ze względu na złą opinię jaka miały inne projekty, pozyskujące środki poprzez ICO czy inne formy crowdfundingowe. Poza udowodnioną i potwierdzoną w praktyce wierzytelnością projektu, atrakcyjności ofercie dodawał fakt, że dla posiadaczy tokenów przewidziane są kwartalne bonusy. Warto zauważyć, że projekt jako jeden z bardzo nielicznych zrealizował z powodzeniem wszystkie założenia przedstawione w opublikowanym niemal dwa lata temu whitepaper. 

Projekt bez wątpienia będzie rozwijał się coraz bardziej, co szczególnie powinno ucieszyć posiadaczy tokenów GGC, które są dostępne w obrocie na giełdzie BitBay do handlu w parze BTC/GGC. tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here