Naga MarketsGlobal Cosmed podpisał porozumienie w sprawie potwierdzenia warunków zakupu maszyn i urządzeń z Beromin GmbH, na podstawie którego przejmie od niemieckiego przedsiębiorstwa cztery kompletne linie produkcyjne, wyposażenie hali magazynowej i urządzenia technologiczne, podała spółka.

Global Cosmed podpisał porozumienie w sprawie potwierdzenia warunków zakupu maszyn i urządzeń z Beromin GmbH

“Nabyte urządzenia zwiększą potencjał produkcyjny i poprawią wydajność naszych zakładów, przyczyniając się do obniżenia kosztów wytworzenia” – powiedziała wiceprezes Magdalena Mielimonka, cytowana w komunikacie.

Przejęte urządzenia będą wykorzystane w obu segmentach działalności firmy, czyli zarówno w produkcji kosmetyków, jak i chemii gospodarczej. Przejęcie sprzętu z niemieckiej fabryki odbędzie się w sierpniu br., podano także.

Te artykuły również Cię zainteresują

Grupa kapitałowa Global Cosmed zrzesza firmy produkujące i dystrybuujące wyroby kosmetyczne i chemię gospodarczą. Koncentruje się na rozwoju swoich strategicznych marek, tj. Kret, Sofin, Apart Natural i Bobini. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 309,86 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here