Naga MarketsGK Immobile będąca spółką dominującą w grupie łączącej spółki działające w przemyśle, hotelarstwie, nieruchomościach oraz branży budowlanej opublikowała raport, z którego wynika, iż w pierwszym półroczu 2018 r. Grupa odnotowała 2,91 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej wobec 1,42 mln zł straty rok wcześniej.


Zysk operacyjny wyniósł 14,12 mln zł wobec 3,95 mln zł zysku rok wcześniej, natomiast skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 168 mln zł w I poł. 2018 r. wobec 112,25 mln zł rok wcześniej.

W ujęciu jednostkowym strata netto w I poł. 2018 r. wyniosła 0,45 mln zł wobec 24,98 mln zł zysku rok wcześniej.

Invalid mfunc tag syntax. The correct format is: <!-- W3TC_DYNAMIC_SECURITY mfunc PHP code --><!-- /mfunc W3TC_DYNAMIC_SECURITY --> or <!-- W3TC_DYNAMIC_SECURITY mfunc -->PHP code<!-- /mfunc W3TC_DYNAMIC_SECURITY -->. 

Sytuacja na wykresie

Spoglądając na notowania Immobile [GKI] zauważymy, iż spółka od 2014 roku poruszała się w trendzie wzrostowym. Aprecjacja ta mieściła się w obrębie kanału, z którego jednak w marcu tego roku kurs wybił dołem. Biorąc pod uwagę, iż rynek przetestował już od dołu dolne ograniczenie tego kanału a w jego okolicy pojawiła się silna reakcja podażowa, niewykluczone, że w najbliższym czasie notowania zaliczą kolejną deprecjację. Z technicznego punktu widzenia spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice 3.10 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPKO BP udamawia technologię blockchain – wyśle dokumenty do 5 mln klientów
Następny artykułDM BOŚ podnosi cenę docelową Mercora
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here