Naga MarketsGK ACTION S.A. podała wyniki za I półrocze 2021ACTION S.A. zaprezentowała dziś wyniki za pierwsze półrocze br., w którym skonsolidowane przychody ze sprzedaży wyniosły 1 059 184 tys. PLN, co stanowi wzrost w stosunku do wartości sprzed roku o 11,7 proc. Marża za sprzedaży na poziomie GK ACTION S.A. utrzymała się na wysokim poziomie i wyniosła w pierwszym półroczu 2021 r. 8,56 proc. 

GK ACTION przedstawia swoje wyniki finansowe

Jak widać w pierwszym półroczu 2021 kontynuowaliśmy trend wzrostowy, który jest wynikiem działania Action w nowej strategii, na którą składa się różnorodna oferta IT i spoza IT wspierana przez zaawansowaną logistykę, nowoczesne systemy informatyczne i rozbudowane działania marketingowe. Te atuty wykorzystują nasi partnerzy, którzy dobrze odnaleźli się na rynku e-commerce w Polsce oraz zagranicą i tak jak my potrafią budować na nim dochodowy biznes. Jednocześnie umacnialiśmy swoją pozycję dystrybutora VAD i poprzez Action Business Center rozwijaliśmy ofertę dedykowaną dziś coraz szerszej grupie resellerów i instalatorów – mówi Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.W analizowanym okresie zysk netto GK ACTION S.A. wyniósł 62 305 tys. PLN. Na skokowy wzrost zysku za pierwsze półrocze 2021 r. miały wpływ dwa czynniki. Pierwszy, codzienny biznes, który dzięki formule łączącej elementy handlu, logistyki, nowoczesnych systemów IT i marketingu doskonale wspiera e-commerce naszych partnerów oraz projekty własne Action. Drugim czynnikiem jest pozytywne zakończenie kontroli i uwolnienie rezerw.

Rozwijamy organizację, cały czas mając w głowie nowe projekty. I to napędza nas do działania. Cieszę się, że przy okazji 30-lecia, które w tym roku obchodzimy Action znów jest na wznoszącej fali. To ogromny sukces naszych partnerów biznesowych i pracowników, którym bardzo dziękuję, że są z nami na dobre i na złe. Przy okazji jubileuszu organizacji życzyłbym sobie, by tych tak zwanych złych momentów było jak najmniej, a najwięcej było satysfakcji z codziennej pracy – dodaje Piotr Bieliński, Prezes Zarządu ACTION S.A.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: giełda playway | us500 | cdr akcje wykres | gpw kernel | pgnig cena akcji | kursy kryptowalut wykres | pekao akcje kupno |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here