Naga MarketsGino Rossi jest gotowe zaakceptować zaproponowaną przez Monnari Trade cenę 12 mln zł za 100% akcji Simple Creative Products pod warunkiem zawarcia transakcji do 10 sierpnia, podała spółka.

“Emitent w swojej odpowiedzi oświadczył, że jest skłonny do akceptacji zaproponowanej ceny nabycia 100% akcji Simple Creative Products S.A. (zakup spółki wraz z zadłużeniem ) na poziomie 12 000 000 zł, jednak warunkiem akceptacji oferty jest dokonanie transakcji, w tym w szczególności zawarcie umowy sprzedaży akcji w ramach dokumentacji transakcyjnej, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 sierpnia 2018 roku oraz wyrażenie zgody na zawarcie umowy przez radę nadzorczą emitenta”
czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Gino Rossi oczekuje na pisemną odpowiedź Monnari do 7 sierpnia br. Brak pisemnej odpowiedzi we wskazanym terminie zostanie uznany za zakończenie negocjacji, zaznaczono.

W połowie lipca Monnari Trade podjęło decyzje o złożeniu skorygowanej oferty dotyczącej nabycia 100% akcji spółki Simple Creative Products przez Monnari Trade lub podmiot w 100% zależny od Monnari od Gino Rossi. Proponowana przez Monnari Trade cena 100% akcji Simple to 12 mln zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEko Export – ważna umowa w Kazachstanie
Następny artykułW Turcji powstaje centrum ds. badań Blockchain
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here