Naga MarketsGino Rossi jest jedną z najlepiej rozpoznawanych i najwyżej ocenianych na polskim rynku marek, która zajmuje czołową pozycję w segmencie obuwia i akcesoriów z wyższej półki.Spółka od kilku lat porusza się w trendzie spadkowym, w ubiegłym roku notując ponad 50% przecenę. Spadki doprowadziły kurs na poziom historycznego minimum czyli dołków z 2012 roku. Na tym kluczowym wsparciu pojawiła się silna reakcja popytowa. Po nieco lepszych od oczekiwań danych za trzeci kwartał, doszło do odbicia. Kurs w kilka dni podskoczył o ponad 45%, cały miesiąc został jednak zamknięty na minusie. Warty zauważenie jest bardzo wysoki wolumen, który towarzyszył odbiciu. Podwyższone obroty utrzymują się cały czas co świadczy o zainteresowaniu rynku. Wydaje się, że po zapowiedziach udanego czwartego kwartału, inwestorzy będą z niecierpliwością oczekiwać na kolejne dane. Jeżeli ponownie okażą się pozytywne, można spodziewać się powtórzenia reakcji z końca listopada. To oznaczałoby, że po latach spadków i dotarcia na kluczowe wsparcia, na wykresie buduje się potencjalna formacja podwójnego dna. Stanie się ona aktywna dopiero po wybiciu wierzchołka przy 1,30 zł.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 15.01.2018
Następny artykułKomentarz walutowy – świetne nastroje i wyprzedaż dolara
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

  1. Czy na Kanię analityk mógłby zerknąć, wydaje się że kurs przebił istotny opór na 1,76 (o tym pisaliście jakiś czas temu) i zastanawia mnie jaki możliwy jest olejny poziom do osiągnięcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here