Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka jest dystrybutorem i producentem markowego obuwia. Posiada największą w Polsce sieć sprzedaży obuwia z wyższej i średniej półki.

Te artykuły również Cię zainteresują
gino rossi

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas wczorajszej sesji 3,6% na wysokich, solidnych obrotach. Sukcesami popytu w ostatnich czterech miesiącach są wybicie ważnego oporu przy 2,23 zł, a następnie rocznej, dobrze respektowanej linii trendu spadkowego. Warto zwrócić na niemal podręcznikowy obraz wolumenu. Otóż wcześniejszy ruch wzrostowy był budowany na wysokich obrotach, następnie płaska korekta z o wiele niższym wolumenem i jego ponowny, gwałtowny wzrost w ostatnich dniach, kiedy kupujący znowu dali o sobie znać. Wydaje się, że stoimy przed szansą na dalsze wzrosty, a impulsem do tego powinno być wybicie dotychczasowego maksimum ruchu wzrostowego czyli 2,61 zł. Patrząc na kontekst, może to nastąpić dość szybko, a kurs powinien wtedy rosnąć przynajmniej w rejon 3 zł. Ostatnio o spółce pisałem 14 grudnia.

Graal jest największym krajowym producentem konserw rybnych i jednym z liderów branży przetwórstwa ryb.

graal

Spółka wzrosła w trakcie środowej sesji o 2,5% w asyście najwyższych od kilku miesięcy obrotów. Wzrosty dobrze wpisują się w kontekst trwającego od 27 stycznia odbicia od kilkuletniej linii trendu wzrostowego, które jak dotąd osiągnęło wzrosty rzędu 25%. Już wcześniej wybita została linia korekty oraz ważny opór okolic 26,40 zł. Po kilkunasto sesyjnej, dość płaskiej korekcie, wczoraj ponownie można było zaobserwować zwiększone zainteresowanie akcjami rybnej spółki. Możliwe, że właśnie powstaje kolejny impuls popytowy, który doprowadziłby do wzrostu ceny przynajmniej w rejon kolejnego oporu, a więc 30,70 zł. Poprzednio o szansach na wzrosty pisałem 2 marca.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here