Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki. Obie z indeksu sWIG80:

Te artykuły również Cię zainteresują
Gino Rossi [GRI]. Spółka jest dystrybutorem i producentem markowego obuwia. Posiada największą w Polsce sieć sprzedaży obuwia z wyższej i średniej półki.

Spółka zyskała wczoraj 3,42% i po sesji z końca sierpnia (na wykresie długi dolny cień świec) wygląda na to, że zakończyła korektę prostą. Jeszcze jednak nie została przebita linia trendu spadkowego. Spółka warta obserwacji, ale kupnem warto zainteresować się po przekroczeniu 3,20zł.

analiza_hot_ginorossiConotoxia

Astarta [AST]. Astarta, czyli komponent indeksu WIG-Ukraine. Ten holding rolno-przemysłowy jest jednym z liderów sektora cukrowniczego i produkcji rolnej.

analiza_hot_astarta

Spółka we wtorek zakończyła sesję wynikiem +2,22%, a od końca marca urosła już 50% i kontynuuje ruch wzrostowy. Obecne poziomy to już wsparcia z 2014 roku, które obecnie stały się oporami. Jeżeli uda się przebić obecny poziom spółka może wrócić do zeszłorocznych poziomów, a dla przypomnienia w styczniu 2014 roku kosztowała 69zł za akcję.


logo-HFT-1_250x80Analiza powstała przy współpracy z polskim brokerem HFT Brokers, który jest regulowany przez KNF. Broker udostępnia 450 kontraktów na akcje spółek z całego świata. W HFT możesz również uzyskać dostęp do HFT Robotero. Dzięki strumieniowi danych serwisu Reuters opublikowane wartości trafiają wprost na Twój rachunek już w chwili publikacji, a egzekucja zlecenia liczona w milisekundach da Ci dotąd nieosiągalną przewagę. Zobacz więcej o ofercie HFT Brokers


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here