Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka jest dystrybutorem i producentem markowego obuwia. Posiada największą w Polsce sieć sprzedaży obuwia z wyższej i średniej półki.

Te artykuły również Cię zainteresują
ginorossi

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas pierwszej sesji nowego tygodnia ponad 10% przy wysokich obrotach. Pod względem technicznym dokonało się wybicie poziomu poprzedniego wierzchołka, a zatem trend wzrostowy osiągnął nowe maksimum. Obecnie kupujący powinni walczyć o wybicie oporu w rejonie 2,90 zł. Wydaje się jednak, że zarówno dynamika wzrostów jak i wolumen powinny wspierać dalsze wzrosty. W dłuższym okresie czasu cena może rosnąć w okolice 3,50 zł. Poprzednio o spółce pisałem 24 marca.

Holding rolno-przemysłowy, jeden z liderów ukraińskiego sektora cukrowniczego.

astarta

Niespełna 5% wzrosty wyniosły cenę spółki na ponad 1,5 roczne maksima. Kluczowe w ostatnim czasie jest jednak pokonanie oporu okolic 39 zł i to przy podwyższonych obrotach, które utrzymują się w ostatniej fazie wzrostów. Potwierdza to siłę trendu i może oznaczać prawdopodobne dalsze wzrosty. Kolejna strefa oporu, do której mamy już otwartą przestrzeń to okolice 48 zł. Jest to wieloletnia, wręcz historyczna strefa oporu, którą może być trudno pokonać.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBP/JPY – korekta pod oporem
Następny artykułSystem tabelkowy GPW: Zastal
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here