Naga MarketsFederalna Komisja Handlu zażądała od Google, Amazona, Apple, Facebooka i Microsoftu informacji o łączeniu z mniejszymi spółkami, które nie wymagało zgłoszenia do urzędu antymonopolowego. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Drobne przejęcia gigantów zmieniły struktury rynku

Zdaniem komisji drobne przejęcia mogły znacząco zmienić konkurencyjność na rynku nowych technologii. Dane mają dotyczyć okresu od 2010 roku. Szacuje się, że Alphabeth (Google) wydało ponad $1 mld w 2019 roku na przejęcia małych spółek, Microsoft w 2019 roku dokonał 19 przejęć za $1,6 mld. Apple także dokonywało dziesiątek przejęć o wartości poniżej $500 mln – oznajmił Bogusz Kasowski.


Prawdziwe akcje i futures z dźwignią nawet 5x!
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWHO: Koronawirus COVID-19 z Wuhan gorszy od terroryzmu
Następny artykułCarney (BoE) widzi promyk nadziei w planach premiera Borisa Johnsona
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here