Naga MarketsGoogle przez długi czas miało bardzo wysokie ambicje co do zwiększania popularności swojego serwisu społecznościowego oznaczonego plusikiem i wyrwania sporej części rynku takim hegemonom jak Facebook lub Twitter. Ostatecznie jednak Gigant z Mountain View wbił ostatni gwóźdź do trumny Google+ dając wyraźny znak, ze ostatecznie odchodzi od projektu.


Konto Google+ nie będzie już potrzebne

Brad Horowitz, który przejął stery nad portalem G+ w tym roku poinformował dzisiejszego ranka, że użytkownicy nie będą potrzebowali już kontra w serwisie społecznościowym, aby móc korzystać z innych rozlicznych produktów przedsiębiorstwa. Zamiast tego wystarczający będzie sam adres mailowy w skrzynce Gmail.

Te artykuły również Cię zainteresują
INWESTUJ W AKCJE GOOGLE I INNYCH AMERYKAŃSKICH SPÓŁEK DZIĘKI TOPOPTION – SPRAWDŹ TERAZ

Cztery lata bez większych sukcesów

Google+ zostało uruchomione dokładnie cztery lata temu posiadając potencjał stworzenia kolejnej, dużej sieci społęcznościowej, która docelowo miała gromadzić miliardy użytkowników. Portal cały czas znajdował się jednak w cieniu Facebooka nigdy nie zyskując sobie większej popularności.

Obecnie jego rola ma ulec zmianie. Jak poinformował Horowitz, Google+ będzie w najbliższym czasie łączyło ludzi o konkretnych zainteresowaniach. Drużyna projektowa zmienia nazwę na SPS (stream-photos-sharing) i przygotowuje się do przebudowy portalu.

Informacja ta nie wpłynęła do tej pory silniej na notowania spółki. Wczorajszą sesję Google zamykało na +0.59%:

wykres

Broker TopOption daje możliwość gry w oparciu o notowania Google oraz innych amerykańskich spółek. Załóż konto już teraz, ciesz się wysokimi poziomami zwrotu i zarabiaj dzięki opcjom.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here