TMS


Binance DEX, giełdaGiełda kryptowalutowa Binance, będąca największym światowym punktem obrotu cyfrowych tokenów pod względem generowanego wolumenu, nadal utrzymuje zyskowność pomimo ogólnych spadków wartości głównych aktywów, jak wynika z wypowiedzi dyrektora finansowego firmy, Wei Zhou.


Nawet miliard dolarów zysku w 2018 roku?

Chociaż Binance działa na rynku dopiero od 2017 roku, to bardzo szybko stała się jednym z najważniejszych graczy w branży kryptowalut. Chociaż spółka nie musi podawać publicznie swoich wyników finansowych, to jej prezes w minionym roku szacował, że zyski z prowadzenia giełdy cyfrowych aktywów wyniosą od 500 milionów do nawet miliarda dolarów.

„Do tej pory, nawet pomimo rynku niedźwiedzia, nadal prowadzimy zyskowny biznes” – komentował dyrektor finansowy giełdy Binance, Wei Zhou w rozmowie z CNBC. Zapytany o możliwy debiut giełdowy odpowiedział, że firma na razie nie ma takich planów, przynajmniej w krótkim terminie.

Token giełdy, Binance Coin, zebrał w trakcie ICO ponad 15 milionów dolarów, a obecnie jest dziesiątym największym w całym ekosystemie kryptowalutowym. Zgodnie ze statystykami coinmarketcap.com wolumen handlowy giełdy w przeciągu ostatnich 24 godzin wyniósł ponad 500 milionów dolarów i ponad 3,5 miliarda dolarów w skali siedmiu dni, co jest wynikiem dwukrotnie lepszym niż plasującej się na drugim miejscu giełdy HitBTC.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here