Naga MarketsBinance DEX, giełdaGiełda kryptowalutowa Binance, będąca największym światowym punktem obrotu cyfrowych tokenów pod względem generowanego wolumenu, nadal utrzymuje zyskowność pomimo ogólnych spadków wartości głównych aktywów, jak wynika z wypowiedzi dyrektora finansowego firmy, Wei Zhou.


Nawet miliard dolarów zysku w 2018 roku?

Chociaż Binance działa na rynku dopiero od 2017 roku, to bardzo szybko stała się jednym z najważniejszych graczy w branży kryptowalut. Chociaż spółka nie musi podawać publicznie swoich wyników finansowych, to jej prezes w minionym roku szacował, że zyski z prowadzenia giełdy cyfrowych aktywów wyniosą od 500 milionów do nawet miliarda dolarów.

„Do tej pory, nawet pomimo rynku niedźwiedzia, nadal prowadzimy zyskowny biznes” – komentował dyrektor finansowy giełdy Binance, Wei Zhou w rozmowie z CNBC. Zapytany o możliwy debiut giełdowy odpowiedział, że firma na razie nie ma takich planów, przynajmniej w krótkim terminie.

Token giełdy, Binance Coin, zebrał w trakcie ICO ponad 15 milionów dolarów, a obecnie jest dziesiątym największym w całym ekosystemie kryptowalutowym. Zgodnie ze statystykami coinmarketcap.com wolumen handlowy giełdy w przeciągu ostatnich 24 godzin wyniósł ponad 500 milionów dolarów i ponad 3,5 miliarda dolarów w skali siedmiu dni, co jest wynikiem dwukrotnie lepszym niż plasującej się na drugim miejscu giełdy HitBTC.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here