Naga MarketsPiotr Kuczyński, niezależny analityk i ekspert rynków finansowych, był gościem Piotra Gembarowskiego na antenie Comparic24.tv. Podczas rozmowy poruszono temat tezy przedstawionej przez profesora Jeremy’ego Siegela, który sugerował, że w 2021 roku rynki finansowe czeka okres znacznych wzrostów, za które odpowiadać ma rekordowa płynności finansowa, wypuszczenie szczepionki przeciwko Covid-19 oraz przetasowania w Białym Domu oraz Kongresie.

  • Czy Dow Jones może osiągnąć wzrostu rzędu 7-8% w skali roku w kolejnych latach?
  • Obecna aprecjacja to bańka spekulacyjna czy posiadający fundamentalne podstaw rajd?
  • Na te oraz inne pytania odpowiedzi udzielono w poniższym materiale

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAmbra blisko tegorocznych maksimów. Najnowsza wycena przy 27,20 zł
Następny artykułCena BTC spadła o ponad 1 tys. USD… w ciągu zaledwie 9 minut
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here