Naga Marketscanal plusBardzo dobra sytuacja na WIG20 i nadchodzący giełdowy debiut Canal+. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie Canal+ oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Bardzo solidne odbicie na WIG20. Czego oczekiwać w kolejnych tygodniach?
  • Jakie jest aktualne nastawienie inwestorów względem polskiego złotego?
  • Czy w związku z debiutem Canal+ na GPW trafi solidna spółka z możliwością długoterminowej inwestycji?
  • Jakie są zagrożenia i szanse dla Canal+, kto jest klientem i jakie są szanse na dalszy rozwój tej znanej marki?

Te artykuły również Cię zainteresują

Debiut Canal+ może być udany jak Allegro

Trwa oferta akcji Canal+ Polska, która chce 23 listopada zadebiutować na GPW. Na akcje można zapisywać się do 9 listopada, a przydział akcji ma nastąpić 17 listopada.

Canal+ na pewno nie będzie tak dużym debiutem jak Allegro, ponieważ wartość spółki wg wyceny po górnym ograniczeniu widełek sięga 2,6 mld zł. Jednak jest to debiut zupełnie inny, ponieważ biznesu, który do tej pory nastawiony był na dywidendę – oznajmił Marcin Tuszkiewicz.

W ramach oferty dotychczasowi akcjonariusze spółki chcą sprzedać do 21,6 mln akcji zwykłych serii B Canal+ Polska, które stanowią do 49 proc. kapitału zakładowego. Cenę maksymalną ustalono na 60 zł, wielkość oferty może zatem sięgnąć nawet 1,3 mld zł (a wartość spółki 2,6 mld zł). Oferta Canal+ ma zatem szansę zostać drugim największym IPO na GPW po 2016 roku.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here