Naga MarketsKażdy, kto kiedykolwiek myślał o karierze profesjonalnego inwestora giełdowego, prędzej czy później napotkał na swej drodze amerykańskie akcje. Jest to najpłynniejszy rynek na świecie, poza tym oferuje bardzo dużą zmienność w ujęciu procentowym. Czy można handlować na akcjach z USA nie będąc amerykańskim obywatelem? Jak najbardziej – a do tego nie trzeba nawet zakładać rachunku bezpośrednio w Stanach Zjednoczonych.

Spotkanie odbędzie się już w czwartek, 25 czerwca 2020 roku, o godzinie 18:00. Wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają dostęp do nagrania.

Te artykuły również Cię zainteresują
W trakcie szkolenia online m.in.:

  • poznasz charakterystykę i specyfikację rynku amerykańskiego
  • dowiesz się, jakie szanse oraz zagrożenia codziennie na nim powstają
  • zobaczysz najciekawsze aktywa na giełdach w USA
  • poznasz aktualną sytuację na “gigantach” zza wielkiej wody

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

O prowadzącym:

Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.plKrzysztof Kamiński: Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here