Naga Markets

Giełda kryptowalutowa Binance usunęła 1,68 mln BNB podczas ostatniego spalaniaGiełda kryptowalutowa Binance ogłosiła w poniedziałek, że zlikwidowała ponad 1,68 miliona tokenów BNB w ramach osiemnastego już spalania (z ang. burn). Spalone tokeny są warte prawie 800 milionów dolarów po obecnych cenach, ale rzeczywista kwota spalania nie jest znana, ponieważ Binance niedawno wdrożył nowy system dla swojego procesu redukcji BNB dostępnych w obiegu.

Binance spaliło tokeny BNB po raz osiemnasty w historii

Do zeszłego miesiąca, Binance spalał tokeny BNB co kwartał na podstawie przychodów, które wygenerował w danym okresie. Ale giełda niedawno wdrożyła nową procedurę, zwaną BNB Auto-Burn, która spala tokeny codziennie na podstawie ceny BNB i liczby bloków wyprodukowanych w ciągu kwartału. System BNB Auto-Burn bierze pod uwagę wzór: B=(Nx1000)/P+K.B to ilość BNB do spalenia. N to całkowita liczba bloków wyprodukowanych na inteligentnym łańcuchu Binance w danym kwartale. P to średnia cena BNB w stosunku do dolara amerykańskiego. K to stała wartość jako kotwica cenowa, początkowo ustawiona na 1000.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Binance rozpoczął spalanie BNB w 2017 roku po wprowadzeniu swojego tokenu na rynek. W tym czasie zobowiązał się do spalenia łącznie 100 milionów BNB, tj. 50% swojej całkowitej podaży. Do tej pory Binance spalił prawie 35 milionów tokenów BNB, zgodnie z danymi The Block Research.

– Wdrożenie BNB Auto-Burn jest naturalnym kolejnym krokiem w rozwoju BNB i pomoże społeczności BNB rozwijać się poprzez zapewnienie większej autonomii, przejrzystości i przewidywalności – komentował Changpeng Zhao (CZ), współzałożyciel i dyrektor generalny Binance.

XTB

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: jsw giełda | stalprodukt akcje notowania | średni kurs rubla | ranking kryptowalut | jen pln | pgnig kurs akcji | indeks dow jones |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here