Naga MarketsPrzedsiębiorstwo Bcause oferujące dostęp do platformy wymiany i handlu kryptowalutami poinformowało w środę, że dzięki współpracy z amerykańską giełdą NASDAQ zaoferuje jej rozwiązania technologiczne na prawach licencji. Produkt ma zostać uruchomiony w pierwszej połowie bieżącego roku, prezentując nowy kryptowalutowy rynek spot w ofercie Bcause. Dodatkowo giełda skierowała do amerykańskiego regulatora CFTC wniosek o uzyskanie licencji.


“Mamy ogromny szacunek dla marki Nasdaq i jesteśmy zaszczyceni, że możemy wdrożyć jej solidne rozwiązania – dostosowane do naszych unikalnych rynków – jako podstawę rozwoju technologii”, powiedział Fred Grede, CEO, Bcause. “W pełni oczekuję, że nasze rynki przyciągną szerokie grono użytkowników, zaczynając od tych, którzy są już aktywni na rynkach finansowych i znają technologię Nasdaq, po nową grupę inwestorów chcących uczestniczyć w rosnącym rynku kryptowalut”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Technologia rynkowa Nasdaq jest siłą napędową ponad 250 światowych organizacji, w tym brokerów, giełd, izb rozrachunkowych, centralnych depozytariuszy papierów wartościowych i organów regulacyjnych w ponad 50 krajach.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Bcause chce zbudować pełnowartościowy ekosystem kryptowalutowy, który będzie obejmował zarówno wydobycie kryptowalut jak i rynek kasowy, regulowaną giełdę instrumentów pochodnych, izbę rozliczeniową i operacje depozytowe. Po uzyskaniu zgód regulacyjnych od CFTC i rozpoczęciu obrotu oraz rozliczania instrumentów pochodnych, Bcause ma pełnić rolę punktu kompleksowej obsługi dla wszystkich części łańcucha wartości na rynku kryptowalut

“Bcause metodycznie buduje unikalny ekosystem, który daje inwestorom, partnerom i uczestnikom rynku holistyczne doświadczenie w wykorzystywaniu rynku kryptowalut oraz technologii blockchain”, powiedział Paul McKeown, szef operacji rynkowych Nasdaq. “Dzięki wykorzystaniu ram finansowych Nasdaq, Bcause będzie uzyska skalowalność i modułową funkcjonalność, aby wprowadzić nowe mikrousługi i rozszerzyć swoją ofertę biznesową”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here