Naga Marketsgiełda kryptowalutowa krakenKraken, największa na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu EUR, ogłosiła w środę wzrost wolumenu na platformie o 2000 procent od początku ubiegłego roku. Nelson Minier, szef handlu wypowiedział się w odcinku podcastu The Block, The Scoop 20 sierpnia. Minier zauważył, że Bitcoin i Ether pozostają najpopularniejsze dodatkowo oceniając, że Bitcoin (BTC), Ether (ETH ), Bitcoin Cash (BCH), Monero (XMR) i Tether (USDT) były pięcioma największymi kryptowalutami w obrocie według wolumenu.


Kraken: Ciągnie się sprawa dotycząca byłego pracownika

Minier przedstawił również swoje aktualne prognozy dotyczące ceny BTC.

Nie widzę spadku popytu na ten zasób. Ale wiem, że podaż zostanie zmniejszona o połowę, jakoś w maju 2020 r. Kolejną rzeczą, którą wiem o Bitcoinie jest to, że wyższa cena jest najlepszym narzędziem marketingowym, jakie mamy – powiedział Minier.

W kwietniu były pracownik Kraken, Jonathan Silverman, pozwał platformę na kwotę ponad 900 000 USD. Silverman podobno zarządzał działem handlowym Kraken w Nowym Jorku, ale nie otrzymał rekompensaty zgodnie z ustną umową z Jesse Powell, założycielem Kraken. Silverman dodatkowo wyjaśnił, że Kraken kłamał o tym, że nie działa w Nowym Jorku. W pozwie Silverman napisał:

Błędne przedstawianie opinii publicznej i rządowym organom regulacyjnym, że nie działa w Nowym Jorku; w rzeczywistości praktyka OTC Kraken i transakcje OTC (w tym logowanie do wymiany Krakena i negocjowanie przelewów) miały miejsce prawie wyłącznie w Nowym Jorku.

Jednak rzeczniczka Kraken, Christina Vee, odparła, że ​​Silverman „zarówno kłamał, jak i naruszał swoją umowę o zachowaniu poufności”.

Z kolei na początku roku Jesse Powel – założyciel i dyrektor generalny giełdy ostrzegł inwestorów, aby nie przechowywali swoich funduszy na platformach transakcyjnych. Powel zwrócił uwagę, że jednym z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania kryptowalut, jest umieszczenie ich w portfelu sprzętowym bądź jakimkolwiek innym portfelu, który pozwala użytkownikowi na zarządzanie własnymi kluczami prywatnymi.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here