Naga MarketsOd momentu wejścia giełdy kryptowalutowej Coinbase na rynek, ta straciła ponad 30 procent swojej wartości. Mimo to jednak, analitycy z Wall Street przyglądając się spółce twierdzą, że ma ona duży potencjał i rekomendują jej kupno. J.P. Morgan twierdzi, że firma zajmuje “kluczową pozycję” na amerykańskim rynku transakcji kryptowalutowych, technologii, która ma stać się bardziej zakorzeniona na rynkach finansowych.

J.P. Morgan rekomenduje kupno Coinbase – akcje giełdy korzystają na tym

Morgan Kenneth Worthington, analityk J.P. Morgan w nocie wystosowanej do klientów banku podał, że giełda kryptowalut, która niedawno zadebiutowała na amerykańskim parkiecie – Coinbase Global Inc znajduje się w ciekawym miejscu a fundamenty stojące za podmiotem sprawiają, że spółka może być pionierem w swojej branży.

Te artykuły również Cię zainteresują
Analityk zalecił inwestorom kupno, twierdząc, że firma zajmuje “kluczową pozycję” na amerykańskim rynku transakcji kryptowalutowych, technologii, która ma stać się bardziej zakorzeniona na rynkach finansowych. Zaraz po tym rynek zareagował, wznosząc akcję giełdy kryptowalut o ponad 7 procent podczas wtorkowej sesji handlowej.

wykres Kurs Coinbase H4 26.05.2021
Kurs Coinbase H4 26.05.2021

W przedstawionym raporcie podaje, że platforma handlu kryptowalutami będzie w stanie wykorzystać swoją markę jako “zaufaną, bezpieczną i łatwą w użyciu giełdę”, aby zwiększyć swoją bazę użytkowników poprzez konwersję “zainteresowanego” na “aktywnego” użytkownika. Tym samym również potencjał dla spółki wydaje się być z fundamentalnego punktu widzenia bardzo ciekawy.

Zresztą – jak się okazuje, nie tylko J.P. Morgan jest pozytywnie nastawiony do spółki. Według ankiety największych banków 12 z 14 podmiotów uważa, że spółka ma potencjał wzrostowy a średnia cena akcji z rekomendacji podmiotów wynosi 394 dolary, przy obecnym kursie na poziomie 242 dolarów za akcje co daje potencjał ponad 62 procent.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania pkobp | sp 500 | dolar notowania | kghm akcje | kurs ropy wti | notowania jsw | dax 30 index |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs akcji Pepco Group wzrósł o 5% na debiucie na GPW
Następny artykułNotowania ropy naftowej poruszają się w konsolidacji
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here