Naga MarketsBorussia Dortmund (BVB) będąca jednym z najlepszych klubów piłkarskich w niemieckiej Bundeslidze nawiązała wieloletnią współpracę z kryptowalutową platforma handlową Bybit. Dzięki temu partnerstwu, giełda zamierza zwiększyć swój globalny zasięg i zbudować markę. Współpraca ta może także przyczynić się do wzrostu zainteresowania i adopcji samych kryptowalut wśród fanów piłki nożnej.

Bybit partnerem BVB

– Jesteśmy podekscytowani, że możemy być partnerem mistrzowskim Borussi Dortmund. Jako młoda i ambitna firma identyfikujemy się z autentycznością i młodzieńczą energią, z której BVB jest znany na całym świecie, a także pracowitością i nieustępliwością, jaką promieniują zawodnicy Borussia Dortmund – przyznał w oficjalnym komunikacie współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit, Ben Zhou dodając, że poprzez to partnerstwo firma chce pokazać, że ma długoterminowe plany i inwestorzy mogą jej zaufać.

Zadowolona z tej współpracy jest także sama Borussia Dortmund, której dyrektor, Carsten Cramer przyznał, iż zwłaszcza w obecnych czasach współpraca z innowacyjną firmą technologiczną jest wspaniała, ponieważ świat staje się coraz bardziej cyfrowy. 

Logo i hasła reklamowe Bybit będą od teraz prezentowane na meczach BVB oraz stronach internetowych i social mediach klubu z Dortmundu. Ben Zhou zdradził także, że ma nadzieję, iż w najbliższej przyszłości będzie mógł zaprezentować specjalny token cyfrowy dla kibiców BVB, jednak na razie nie może zdradzić żadnych szczegółów.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGrupa Żywiec zdecydowała o 14 zł na akcję dywidendy zaliczkowej za 2020 r.
Następny artykułKurs ropy brent w listopadzie. Prognozy Capital.com dla czarnego złota
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here