Naga MarketsZ dniem 1 maja 2018 roku dobrze znana na polskim rynku giełda kryptowalut EXMO uruchomiła nowy program lojalnościowy o nazwie Cashback. W ramach programu będzie można uzyskać nawet 70-procentowy zwrot miesięcznej prowizji za dokonywane transakcje (kupno lub sprzedaż kryptowalut). 


Pomimo, że Cashback stworzony został głównie z myślą o aktywnych traderach, wszyscy użytkownicy EXMO będą mogli z niego skorzystać.

Pojęcie „cashback” w tłumaczeniu z j. angielskiego oznacza po prostu „zwrot gotówki”. Jest to zwrot części prowizji pobieranej od handlowca za przeprowadzone transakcji na giełdzie. W odróżnieniu od innych giełd, na EXMO istnieje możliwość indywidualnego zarządzania stopą zwrotu, która znajduje się w przedziale od 10 do 70% wysokości prowizji. 

Nie każda giełda kryptowalut zapewnia swoim użytkownikom funkcję Cashback. Jestem przekonany, iż tylko giełda ze stabilną pozycją na rynku jest w stanie coś takiego zaoferować, – mówi Ivan Petukhovski, współzałożyciel giełdy EXMO. 

Najważniejsze zalety systemu Cashback to:

  • Ograniczenie ryzyka walutowego – zwrot opłat odbywa się w tej samej walucie, w której została przeprowadzona transakcja.
  • Stopa zwrotu prowizji naliczana jest codziennie.
  • Elastyczna stopa procentowa zwracanych opłat zależy od miesięcznych obrotów na Twoim koncie.
  • Zwrot do 70-procent pobieranych opłat z tytułu transakcji.

 Ivan Petukhovski podkreśla także:

 – W warunkach ogromnej zmienności rynku kryptowalut, Cashback może okazać się naprawdę rewolucyjnym rozwiązaniem dla aktywnych handlowców.  Dzięki temu, że zwrot opłat odbywa się w tej samej walucie, co zrealizowana transakcja z uwzględnieniem codziennych obrotów na koncie użytkownika, nasz nowy program pozwala maksymalnie ograniczyć ryzyko walutowe.

Warto wiedzieć, że w zależności od typu dokonywanej transakcji wszystkie stawki Cashback podzielone są na Taker i Maker: dla zleceń wykonanych i rynkowych stosuje się stawka Taker; dla oczekujących zleceń – Maker.

Z powyższych informacji wynika, iż platforma do wymiany kryptowalut EXMO zapewnia swoim użytkownikom możliwość indywidualnego zarządzania stopą zwrotu w zależności od wysokości wykonywanych transakcji. 

Więcej informacji na temat Cashback można uzyskać, klikając w zakładkę „Cashback”. Przypominamy, iż aktualne informacje dotyczące istotnych zmian zachodzących na Giełdzie można znaleźć na oficjalnej stronie EXMO, jak również za pośrednictwem Telegrama, Facebooka, oraz Twittera.  

Zapraszamy także do śledzenia kanału EXMO na Youtube, gdzie można znaleźć mnóstwo przydatnych informacji na temat kryptowalut oraz handlu cyfrowym złotem.

Informacja o EXMO:

Obecnie prawie 1 mln. giełdowych graczy na całym świecie korzysta z EXMO. Według oficjalnego rankingu bitcoinity.org, giełda znajduje się na 10 miejscu wśród światowych giełd Bitcoin względem wielkości. Została ona także wyróżniona przez polski portal kryptomag.pl jako jedna z najlepszych giełd 2017 roku.

Warto przypomnieć, iż w ostatnich miesiącach na platformie pojawiła się opcja zasilania konta bez konieczności dokonania weryfikacji za pośrednictwem kart Visa lub MasterCard oraz międzynarodowego systemu płatniczego Skrill. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here