TMS


Platforma do wymiany kryptowalut EXMO poinformowała o odwołaniu publicznego etapu ICO. Zdaniem zarządu, spółka posiada wystarczająco dużo kapitału własnego, aby w pełni zapewnić fundusz pożyczek zabezpieczających oraz zrealizować plany produktowe firmy.


Dzięki stabilnej dodatniej dynamice wszystkich wskaźników finansowych giełdy oraz niesamowitemu wzrostowi liczby użytkowników (w tej chwili prawie 1.5 mln giełdowych graczy na całym świecie korzysta z EXMO, ponad dziesięć tysięcy nowych użytkowników rejestruje się na giełdy każdego dnia), jesteśmy w stanie wdrożyć wszystkie założenia planu biznesowego, bez konieczności przeprowadzenia publicznego ICO, – oznajmił współzałożyciel platformy Ivan Petukhovski.

Ponadto, z uwagi na zaostrzone regulacje organów finansowych i nadzorczych dot. obrotu kryptowalut oraz ICO, giełda EXMO nie jest w stanie zagwarantować, iż w najbliższej przyszłości nie dojdzie do gwałtownych i nieoczekiwanych zmian w dziedzinie prawa, co z kolei może skutkować powstaniem ryzyka dodatkowego dla naszych inwestorów. Nie możemy pogodzić się z tą sytuacją, ponieważ bezpieczeństwo naszych partnerów jest naszym priorytetem, – dodaje Pan Petukhovski.

 Warto przypomnieć, iż poprzednio zebrane fundusze z crowdsale miały zostać wydane na uruchomienie pożyczek marżowych, powołania funduszu ubezpieczeniowego dla tych pożyczek oraz uzyskanie niezbędnych licencji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom aktywnych handlowców, została podjęta decyzja o udostępnieniu funkcji pożyczek marżowych. Użytkownicy giełdy będą mogli zarabiać jeszcze więcej niż do tej pory na wahaniach kursów walut poprzez wypożyczenie dodatkowych funduszy.

Platforma EXMO istnieje na rynku od ponad 5 lat i zajmuje czołowe miejsce wśród giełdy kryptowalut względem wielkości w państwa Europy Środkowo-Wschodniej i na obszare WNP. Do tej pory na platformie zarejestrowało się ponad 1,5 miliona użytkowników, 50 tys. aktywnych handlowców, 58 par walutowych, średni dzienny wolumen obrotu to ponad 50 milionów USD. Siedzibą mieści się w Wielkiej Brytanii, lokalne biura znajdują się w Londynie, Moskwie, Kijowie oraz Barcelonie.

Aktualne informacje dotyczące istotnych zmian zachodzących na Giełdzie można znaleźć na oficjalnej stronie EXMO, jak również na pośrednictwem Telegrama, Facebooka, oraz TwitteraNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here