Naga MarketsGiełda kryptowalutowa Coindeal, założona przez trzech wrocławian– Adama Bicza, Filipa Dzierżaka i Kajetana Maćkowiaka, od momentu powstania w marcu 2018 roku przeszła daleką drogę: z Polski na Maltę, gdzie przeniosła swoją siedzibę, potem do Wielkiej Brytanii – tu została sponsorem zespołu Premier League – Wolverhampton Wanderers, następnie do Azji, gdzie odniosła duże sukcesy wśród tamtejszych użytkowników. W tym miesiącu ruszyła działalność CoinDeal na rynku amerykańskim.


Amerykańska platforma CoinDeal dostępna w 13 stanach

Platforma handlowa CoinDeal jest dostępna dla użytkowników amerykańskich w 13 stanach: Idaho, Illinois, Indiana, Kansas, Montana, New Hampshire, New Jersey, Pensylwania, Tennessee, Texas, Virginia, Wisconsin oraz Wyoming. Handel będzie możliwy na następujących parach (w tym w konfiguracji z natywnym tokenem giełdy CoinDealToken – CDL), których wybór ma sukcesywnie się powiększać:

·         ETH / BTC ·         DOGE / XRP ·         ZEC / BTC
·         LTC / BTC ·         BCHSV / BTC ·         CDL / BTC
·         XRP / BTC ·         XMR / BTC ·         CDL / USDT
·         EOS / BTC

·         USDT / BTC

·         BCH / BTC

·         TUSD / BTC

 

Jest to ogromny krok milowy w naszym rozwoju. Dzięki działalności w Stanach będziemy mogli poszerzyć nasze horyzonty, a nasi klienci będą mogli tradować na zaawansowanych narzędziach razem z ogromnym rynkiem amerykańskim. Zwiększy to na pewno obrót, wolumeny i ruch na giełdzie, co wspomoże także naszych użytkowników.” – przeczytamy w oficjalnym komunikacie na stronie internetowej CoinDeal.

Aby giełda mogła działać na rynku amerykańskim, musi spełnić bardzo rygorystyczne wymogi regulacyjne, w tym z zakresu przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (AML), przeciwdziałania terroryzmowi finansowemu oraz zalecenia amerykańskiej Sieci ds. Walki z Przestępczością Finansową (Financial Crimes Enforcement Network – FinCEN). Platforma została zarejestrowana w FINCEN w jako Money Services Business pod numerem: 31000146609933.

O tym, jak dużym wyzwaniem dla giełd kryptowalutowych jest wejście na amerykański rynek opowiadał znany szwedzki youtuber prowadzący kanał Ivan on Tech, który nawiązał stałą współpracę z CoinDeal (materiał w języku angielskim).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here