Naga MarketsCoinbase wyceniła się na około 8 miliardów dolarów, gdy złożyła ofertę w ramach niedawnej transakcji przejęcia, która obejmowała jej akcje zwykłe. Ten wewnętrzny szacunek jest znacznie wyższy niż ostatnia preferowana wycena.

Według osób zaznajomionych z negocjacjami, Coinbase zaoferowała swoje akcje po tej przybliżonej cenie przy pitchingu pakietu akcji inwestorom Earn.com; Earn sprzedał się w tym miesiącu za ponad 100 milionów dolarów. Nie jest w pełni jasne, czy kierownictwo Earn rzeczywiście zgodziło się na transakcję po tej cenie, chociaż jedna osoba blisko tej transakcji powiedziała, że kapitał, który ostatecznie przyjęli, został wyceniony w tym samym ballparku, co oferta 8 miliardów dolarów dla inwestorów.

Nie udało się ustalić dokładnej liczby akcji przydzielonych prezesowi Zarządu Earn, Balaji Srinivasanowi i innym liderom wyższego szczebla. Do grona wspierających Earn należą Andreessen Horowitz, Data Collective oraz Tyler i Cameron Winklevoss. Firma rozpoczęła działalność jako kopalnia monet, a następnie obracała się w kierunku alternatywy dla poczty elektronicznej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here