Naga MarketsCoinbase to giełda kryptowalut z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. Pośredniczy w wymianie kryptowalut tj.: bitcoin, bitcoin cash, ethereum i litecoin z walutami państwowymi w około 32 krajach. We wtorek giełda ogłosiła zwiększenie limitu dziennych zakupów i umożliwiła natychmiastowy handel dla nowych kont.


Większy limit, szybszy proces weryfikacji

Coinbase zwiększy dzienne limity zakupów do 25 000 USD, lecz dostęp do nowych limitów będą mieli jedynie klienci, którzy zakończyli poprawnie proces weryfikacji tożsamości. Giełda również przyspieszyła proces od momentu zarejestrowania do handlu dla nowych użytkowników. Obecnie klient musi czekać około pięć dni na zaksięgowanie środków na konto.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Przelewy z polecenia zapłaty z konta bankowego mogą potrwać kilka dni. Dzięki tej aktualizacji klienci otrzymają natychmiastowy kredyt za środki przesłane z ich konta bankowego. Następnie od razu będą mogli kupować i sprzedawać kryptowaluty na swoim portfelu, ale nie będą mogli wypłacić środków z platformy Coinbase, dopóki środki z banku nie zostaną zaksięgowane.” – ogłosiła giełda.

Rzecznik Coinbase powiedział CoinDeskowi: “Te ulepszenia opierają się na naszej sześcioletniej obserwacji rynku kryptowalut, a naszym celem jest zbudowanie najbardziej zaufanej giełdy kryptowalut na świecie.”

“Skoncentrowaliśmy się na stworzeniu najnowocześniejszego systemu wykrywania nadużyć finansowych, który zbudowany jest z samouczącej się sztucznej inteligencji. W ciągu ostatniego roku wprowadziliśmy znaczące udoskonalenia naszych systemów, które pomagają nam zapewnić komfort użytkownikom i zapobiegać stratom z powodu oszustw. “- dodał.

Zobacz również: Ethereum Classic blisko kapitalizacji 2 miliardów USD

Wiadomość o nowych zmianach pojawiła się zaledwie chwilę przed ogłoszeniem przez Coinbase wprowadzenia ethereum classic na platformę Coinbase Pro. Uruchomienie odbędzie się w czterech etapach – tylko transfer, post-only, limit-only i full trading.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: PKP Cargo – na wzrostowym torze
Następny artykułGBPCHF na poziomach z października 2017 r.
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here