Naga MarketsGościem Piotra Gembarowskiego na antenie Comparic24.tv był Krystian Brymora, dyrektor wydziału analiz Domu Maklerskiego BDM. Podczas rozmowy poruszono zagadnienia najważniejszych wydarzeń makroekonomicznych oraz geopolitycznych, które wyciszają sytuację na światowych parkietach giełdowych, w tym na polskiej GPW.

  • Inwestorzy czekają między innymi na czwartkowe posiedzenie Banku Anglii i piątkowy raport z amerykańskiego rynku pracy
  • Lipiec okazał się rekordowym miesiącem dla NewConnect, a GPW piąty miesiąc z rzędu generuje dzienne obroty powyżej 1 miliarda złotych dziennie
  • WIG20 konsoliduje od początku czerwca, technologiczny Nasdaq z USA pokonywał natomiast psychologiczną barierę 11 tys. pkt.

Te artykuły również Cię zainteresują
Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs złota dotarł do 2000 USD za uncję. Inwestorzy zainteresowani surowcem
Następny artykułIndie: władze kraju rozważają ponowny zakaz kryptowalut
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here