Naga MarketsEuropejska giełda kryptowalut Bitstamp 17 sierpnia poszerzy swoją dotychczasową ofertę o nowe pary tradingowe z Ethereum (ETH). W celu promocji nowych rynków podmiot znosi opłaty handlowe do dnia 1 października, oferując następnie zniżki aż do końca roku.


Jedna z największych giełd ETH rozszerza wsparcie dla pochodnej Bitcoina

Bitstamp jest obecnie jednym z największych rynków wymiany ETH na świecie – od przyszłego tygodnia inwestorzy będą mogli handlować i spekulować na parach z Ethereum denominowanych w dolarach amerykańskich, euro oraz Bitcoinie. Co więcej, giełda zaprezentowała nową strukturę cenową dla swoich rynków, której celem jest zunifikowanie dotychczasowych opłat i prowizji.

Zgodnie z danymi CoinMarketCap, Bitstamp jest jedną z najstarszych (założona w 2011 roku) giełd kryptowalutowych, odpowiadających za jedną trzecią wolumenów na rynku cyfrowych monet jeżeli chodzi o obrót w dolarach (ponad $40 milionów w transakcjach w przeciągu ostatnich 24 godzin).

Prezes i współzałożyciel giełdy, Nejc Kodric, w następujący sposób komentował najnowsze zmiany: „Od czasu powstania giełdy nasi klienci oraz społeczność tradingowa znajdowała się na szczycie listy priorytetów. Staramy się zrobić wszystko, aby platforma była jak najłatwiejsza w dostępie i jak najbezpieczniejsza. Dodanie par z ETH z całą pewnością będzie świetnym dodatkiem do naszej dotychczasowej oferty”.

Notowania ETH wobec USD pokonują w tym tygodniu barierę 300 dolarów po raz pierwszy od czasów flash crasha, który miał miejsce w drugiej połowie czerwca.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here