Giełda Bitcoin ANX

Właściciele marki ANX reklamują swoją giełdę jako najbezpieczniejszą i najbardziej zaufaną na rynku. ANX stara się zagwarantować swoim użytkownikom oraz inwestorom zabezpieczone, dostępne globalnie i cieszące się dobrą opinią miejsce do obrotu oraz wymiany wirtualnych walut – przede wszystkim Bitcoinów. ANX działa w oparciu o licencje finansowe, dzięki czemu klienci mogą ubiegać się o swoje prawa w przypadku jakichkolwiek problemów z wypłatą pieniędzy lub realizacją transakcji.

Pod względem wolumenów nie należy do największych giełd – średni dzienny wolumen około 1,2 tysiąca BTC. Pod względem ilości użytkowników ANX rozwija się jednak niezwykle dynamicznie i obecnie jest jedną z najpopularniejszych giełd kryptowalutowych.

Łatwo, bezpiecznie i prosto

Interfejs platformy giełdowej został stworzony nie tylko z myślą o doświadczonych inwestorach, ale również o początkujących użytkownikach. Dzięki temu zarówno kupno jak i sprzedaż waluty jest niezwykle proste. Wszystko zostało okrojone do najważniejszych funkcji – użytkownicy mają dostęp do wycen i wykresów na żywo oraz książki handlowej, w której mogą składać swoje oferty lub bezpośrednio dokonywać transakcji.

Jak wspomniano na początku, ANX stara się zagwarantować użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Każdy element transakcji został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić optymalny poziom bezpieczeństwa. Wszystkie transakcje są monitorowane, nie ma więc mowy o jakichkolwiek próbach oszustwa.

Warto zauważyć, że ANX oferuje najniższe opłaty i prowizje na rynku Bitcoina. Wysoka płynność, wąskie spready i możliwość zwiększenia swoich potencjalnych zysków. Oprócz tego giełda regularnie orgniazuje promocje dla inwestorów.

Strona internetowa giełdy: https://anxbtc.com/