Naga Markets

Giełda kryptowalutowa Binance ogłosiła w środę, że „zwiększa swoją lokalną obecność w Polsce” za sprawą dopisania do rejestru działalności w zakresie walut wirtualnych, który jest prowadzony przez Krajową Administrację Skarbową (KAS). Dla Binance jest to siódma oficjalna autoryzacja w krajach europejskich w ostatnim czasie.

Binance-Changpeng-Zhao
Changpeng Zhao. Dyrektor generalny Binance.
  • Binance prosi polskich użytkowników o podpisanie nowych umów ze spółką Binance Poland sp. z o.o. w celu dalszego korzysta z usług
  • Polska jest siódmym po Francji, Włoszech, Litwie, Hiszpanii, Cyprze i Szwecji krajem gdzie Binance uzyskało autoryzację

Binance chce żebyś przeniósł rachunek do spółki Binance Poland

Plany Binance dotyczące działalności w Polsce w 2023 roku opierają się na lokalnym rozwoju Binance Poland sp. z o.o. oraz ścisłym przestrzeganiu polskich standardów regulacyjnych. W ramach tego procesu polscy użytkownicy zostali poproszeni o podpisanie nowych umów z Binance Poland sp. z o.o., aby nadal korzystać z usług Binance.

– Przemysł kryptowalutowy potrzebuje skutecznych i odpowiednich regulacji, aby pomóc w przyjęciu aktywów cyfrowych w głównym nurcie. Jesteśmy głęboko przekonani, że stabilne środowisko regulacyjne może wspierać innowacje i jest niezbędne do ustanowienia zaufania w branży i długoterminowego wzrostu – komentował Kyrylo Khomiakov, szef Binance na Ukrainie i w Europie Wschodniej.

Polska dołączyła do rosnącej listy państw członkowskich UE, w których Binance uzyskał rejestracje, po Francji, Włoszech, Litwie, Hiszpanii, Cyprze i Szwecji. Szczegóły o wszystkich licencjach i autoryzacjach dostępne są w tym miejscu.

Bossa

– W pełni przestrzegamy polskich standardów dotyczących VASP i podejmujemy ten krok, aby zapewnić, że Binance Poland sp. z o.o. przyjęła politykę ryzyka i AML, która odpowiada tym wymagającym standardom – komentowała Katarzyna Wabik, Country Manager Binance w Polsce.

– Obecnie skupiamy się na udanej migracji użytkowników do polskiego podmiotu i rozwoju lokalnych operacji. Priorytetowo traktujemy również lokalną rekrutację i wyławianie talentów, które pomogą nam wzmocnić naszą obecność w regionie, organizując więcej wydarzeń i dostarczając edukację kryptowalutową w Polsce – dodała.

Binance obecnie szuka do oddziału w Krakowie pracowników do działu wsparcia klienta w trybie zdalnym oraz menadżera ds. marketingu, również w trybie zdalnym.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKursy walut NBP. Ile kosztuje dolar, euro, frank i funt w środę, 18 stycznia 2023 r.?
Następny artykułBitcoin zbliża się do swojego 10-letniego rekordu. Dobre wieści również dla Ethereum
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.