Naga MarketsEmitent prowadzi działalność bankową w segmencie bankowości detalicznej, w zakresie udzielania kredytów i pożyczek, przyjmowania depozytów, na terytorium Polski.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym obejmującym całą historię notowań, widać że kluczowy opór to okolice okrągłych 2 zł. Nic więc dziwnego, że pojawiła się podwyższona podaż powyżej tego poziomu.

Wykres tygodniowy pokazuje, że spadki mogą być jedynie korektą. Mają one znacznie niższą dynamikę na tle wcześniejszego impulsu wzrostowego oraz charakteryzują się sporo niższym i malejącym wolumenem. Wydaje się zatem, że rozpoczęty pod koniec ubiegłego roku trend wzrostowy ma szansę na kontynuację.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

Wykres w skali dziennej wskazuje na korektę od 2 marca. W tym czasie mamy do czynienia z układem coraz niżej położonych dołków i szczytów. Obecny w kwietniu ruch boczny jest więc wstępnym, bardzo ostrożnym ale jednak pozytywnym sygnałem. Wybicie powyżej 1,96 zł zmieni ten układ i otworzy drogę do powrotu do trendu. Z drugiej strony, ewentualny spadek poniżej 1,75 zł może przedłużyć spadki, a kolejne wsparcie mamy w rejonie 1,60 zł. Patrząc na wolumen na niższych interwałach, widać że utrzymuje się na niskim poziomie od ostatniego dołka i był wyższy jedynie podczas sesji z 24 i 25 kwietnia, a były to mocne sesje wzrostowe. Wydaje się, że mamy delikatne, wstępne oznaki słabnięcia spadków. Ostatnio głośno było w mediach o sporym zainteresowaniu obligacjami spółki, co jest pozytywną informacją. Niebawem poznamy wyniki z pierwszy kwartał i one także powinny mieć spory wpływ na dalsze notowania.

Spółka jest oczywiście częścią sektora bankowego i jeżeli korekta zagości na innych firmach, także Getin Noble może tracić. Wykres indeksu WIG Banki wskazuje na pewne zawahanie przy poziomie poprzedniego szczytu. Podobnie jak przy poprzednim wierzchołku, tak i teraz od dwóch tygodni mamy świece z dłuższymi górnymi cieniami. Może się to przełożyć na korektę, aczkolwiek trend jest zdecydowanie wzrostowy i w dłuższym okresie czasu raczej powinien być kontynuowany. O wzrostach informujemy od 19 stycznia.

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Skromna dywidenda w KGHM, brak w PGE?
Następny artykułGuten Morgen DAX 12.05.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here