Naga MarketsEmitent prowadzi działalność bankową w segmencie bankowości detalicznej, w zakresie udzielania kredytów i pożyczek, przyjmowania depozytów, na terytorium Polski.

Te artykuły również Cię zainteresują
Patrząc na wykres dzienny z nieco bardziej oddalonej perspektywy, można odnieść wrażenie, że wzrosty z pierwszych miesięcy bieżącego roku miało mocno spekulacyjny charakter w szerszym trendzie spadkowym. Jeżeli wyznaczona formacja głowy z ramionami rzeczywiście ma miejsce to w dłuższym okresie czasu możemy spodziewać się spadków w kierunku wcześniejszych dołków.

Z bliższej perspektywy można wyznaczyć kanał spadkowy. Kolejnych szans na choćby wzrostowe korekty można więc szukać przy dolnej krawędzi. Dopiero wybicie z kanału górą powinno zmienić negatywny układ techniczny.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynkowy – polityczna zawierucha w Tokio
Następny artykułGuten Morgen DAX 03.07.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here