Naga MarketsGetin Noble Bank powstał w wyniku połączenia Getin Banku i Noble Banku w 2010 roku.

getin noble bank

Akcje spółki silnie drożały podczas pierwszej sesji nowego tygodnia. Powodem była decyzja o uruchomieniu planu naprawczego, który wcześniej został zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego. “Działania naprawcze podejmowane przez bank w związku z uruchomieniem Grupowego Planu Naprawy mają na celu odbudowę efektywności finansowej banku, jego rozwój organiczny i powrót na ścieżkę trwałej rentowności” – podano w komunikacie. Plan ma być prowadzony do końca 2024 roku. Na wykresie mamy pozytywną reakcję i próbę wybicia z ciasnej konsolidacji.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Celon Pharma jest zintegrowaną firmą biofarmaceutyczną zajmującą się badaniami, rozwojem, wytwarzaniem oraz sprzedażą produktów farmaceutycznych.

celon pharma

Kurs spółki mocno zwyżkował podczas wczorajszej sesji, która otworzyła się nawet luką wzrostową. Jest to zrozumiała reakcja na pozytywne informacje czyli zawarcie ugody z firmami GlaxoSmithKline i Glenmark Group. Ugoda pozwoli Celon Pharma i Glenmark sprzedawać lek Salmex w Polsce i na wybranych rynkach europejskich, w uzgodnionym kształcie inhalatora bez ryzyka naruszania praw własności intelektualnej. Wcześniejsze podejrzenia wobec Celon Pharma nie wywołały jednak mocnego spadku notowań. Teraz jeden z czynników blikujących dalsze wzrosty został zanegowany. Na wykresie mamy wybicie górą z zawężającego się zakresu notowań. Wydaje się, że sugeruje to nadchodzący atak na zeszłoroczne maksima.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here