Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podmioty wchodzące w skład Grupy to głównie instytucje finansowe prowadzące działalność bankową, leasingową, doradztwa oraz dystrybucji produktów finansowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka udanie rozpoczęła nowy tydzień, zyskując wczoraj 8,6% przy całkiem wysokich obrotach. Dzięki tak dużym wzrostom dokonało się wybicie z trwającej od kilku dni konsolidacji. Miała ona miejsce przy ważnym oporze jaki wyznaczały szczyty sprzed roku. Mocne wybicie potwierdza trwający trend wzrostowy i sprawia, że najbliższym celem są obecnie okolice 1,70 zł. Ostatnio o spółce pisałem 4 stycznia.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Działalność Mostostalu Zabrze obejmuje kompleksowe wykonawstwo obiektów oraz podwykonawstwo robót specjalistycznych dla branży przemysłowej, energetycznej, obiektów ochrony środowiska, użyteczności publicznej oraz obiektów mostowych.

Podczas poniedziałkowe sesji spółka zyskała 6,3% przy dobrej wielkości obrotach, które utrzymują się od dłuższego czasu. Pod względem technicznym doszło do wybicia linii trendu spadkowego, trwającej od maja 2015 roku. Pokonany został także ostatni wierzchołek tego trendu czyli opór w rejonie 1,32 zł. Choć zasięg do najbliższej przeszkody jaką jest kolejny opór przy 1,44 zł nie jest duży, to jednak wczorajsze wybicie oraz cały okres od początku roku należy uznać za pozytywne zjawisko. Ostatnio o spółce pisałem 20 stycznia.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSD/CAD – odbicie od wsparcia, opcja CALL
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Ciech
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here