Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podmioty wchodzące w skład Grupy to głównie instytucje finansowe prowadzące działalność bankową, leasingową, doradztwa oraz dystrybucji produktów finansowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
getin

Po 3 dniach korekty spółka zanotowała wczoraj 3,8% wzrostu. Na wykresie wygląda to na korekcyjne cofnięcie do okolic wsparcia 1 zł, po którym powinien nastąpić powrót do ruchu wzrostowego. Wybicie poprzedniego maksimum dałoby swego rodzaju potwierdzenie sukcesu kupujących jakim było wcześniejsze wybicie ponad 2,5 letniej linii trendu. Wykres w ostatnim czasie wygląda więc naprawdę nieźle i wydaje się, że prawdopodobne są dalsze wzrosty. Ostatnio o spółce pisałem 8 września.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Podstawowy przedmiot działalności Grupy obejmuje produkcję płodów rolnych (uprawę ziemi), ze szczególnym uwzględnieniem pszenicy i nasion słonecznika, a także przetwarzanie, przechowywanie i sprzedaż takich zbiorów.

agroton

Spółka niczym specjalnym się nie wyróżniła w dniu wczorajszym, jednak cały czas porusza się w dynamicznym trendzie wzrostowym. Wtorek upłynął pod znakiem siódmego dnia korekty przy malejących obrotach. Tak samo malał wolumen w przypadku poprzedniej korekty, wtedy spadki wyhamowały przy 2 zł. Obecnie cena testuje poziom okolic 3 zł czyli wcześniejszego szczytu. Wiele wskazuje na to, że w tym rejonie warto rozglądać się za sygnałem końca spadków i powrotu do trendu. Kolejny cel to prawdopodobnie okolice 5 zł. Poprzednią analizę wykonałem 1 września.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here