Naga MarketsNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się najciekawszym i najpopularniejszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program

  • Po sporym marazmie nadchodzi jesień i większe zainteresowanie akcjami. Co z popularnymi akcjami zgłaszanymi przez Użytkowników Squabera?
  • Tym razem na tapetę zostały wzięte Geotrans, Torpol, JSW jako spółki, o której najczęściej pytają Użytkownicy. Jak wyglądają poszczególne scenariusze?
  • Ponadto ekspert przyjrzał się PCC Excol, Grodno, Brand24 czy Orlen. Które także wzbudzają wiele emocji. Czy to czas na zakup tych akcji i trzymanie dłużej, czy może wrzesień wypełni statystykę i będzie miesiącem spadkowym?

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here