Naga MarketsGeorge_SorosW czasie tegorocznego szczytu World Economic Forum (21.01.2016), znany inwestor George Soros udzielił wywiadu, w którym odniósł się do sytuacji w Polsce. Choć nie jesteśmy fanami polityki, to jednak warto przytoczyć słowa najsłynniejszego chyba inwestora na świecie. NAGRANIE Z NAPISAMI zobaczycie Państwo TUTAJ.

Na słowo komentarza zasługuje duża kategoryczność wypowiedzi Sorosa. W stosunku do obecnej władzy w Polsce używa on słowa “reżim” stwierdzając przy tym, że reżim w polsce kopiuje Wiktora Orbana [premiera Węgier] i łamie prawo europejskie. Stwierdza, że to z tego powodu Moody obniżył rating polski i złoty osłabł – oczywiście chodziło mu o inną agencję, mianowicie Standar&Poor’s, która to obniżyła wiarygodność kredytową Polski. Natomiast Moody’s utrzymał ją na niezmienionym poziomie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W ramach konkluzji George Soros mówi, że Polacy zaczynają rozumieć, że popełnili błąd w wyborach oraz że są bardzo oddani Europie i zaniepokojeni Rosją.

Z drugiej strony natomiast padają zarzuty, że George Soros podobnie jak inni przedstawiciele finansjery, starają się za wszelką cenę bronić swoich interesów w Polsce, które obecny rząd próbuje naruszyć.

Ciekawi nas czy zgadzacie się z jego opinią?Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

3 KOMENTARZE

  1. @Asiu,

    Nawet jeśli się zgadzam z Tobą, to jednak warto słuchać co ma do powiedzenia, skoro jest odpowiedzialny za życie wielu ludzi. Nie trzeba go przecież naśladować przy tym..

    Pozdrawiam
    M.N.

  2. Co za bzdury. Soros jest odpowiedzialny za tysiące ludzkich nieszczęść, przytaczanie słów tego wyrafinowanego przestępcy jest przejawem totalnego braku empatii dla ludzkiej krzywy i głupoty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here