Naga MarketsgenXone zadebiutował na NewConnect. Michał Kaszuba dla Comparic24.tvWe wtorek na rynku NewConnect zadebiutowała spółka z branży biotechnologicznej, zajmująca się rozwojem testów na obecność COVID-19, genXone. Do obrotu trafiło łącznie 3,295 milionów akcji genXone, których wartość nominalna wynosi złotówkę. Prezes Michał Kaszuba reprezentujący zarząd przedsiębiorstwa był gościem Comparic24.tv odpowiadając na pytania dotyczące wpływu pandemii na działalność podmiotu oraz co stało za decyzją o rozpoczęciu przygody z małym parkietem polskiej GPW.

  • Ewaluacja nowego testu diagnostycznego Allplex pozwalającego na diagnostykę Covid-19 została właśnie zakończona, informował genXone.
  • Spółka od początku pandemii włączyła się w walkę z COVID-19, a należące do niej laboratorium przeprowadziło 20 tysięcy testów na obecność wirusa do końca czerwca.
  • W drugim kwartale 2020 roku przychód ze sprzedaży wyniósł 5,3 miliony złotych, a w pierwszej połowie roku zysk netto genXone osiągnął 2 miliony złotych

Te artykuły również Cię zainteresują
Wchodzimy na rynek kapitałowy, gdyż jest to naturalny krok rozwoju dla naszego biznesu. Mamy już solidnie zbudowaną strukturę firmy i aktywności, które systematycznie budują nasze przychody. Mamy też atuty, które docenią inwestorzy. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na świecie, która posiada akredytację Oxford Nanopore Technologies (ONT) – komentował Michał Kaszuba.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here